Pristatymo informacija

Lietuvoje prekės pristatomos nemokamai.


Prekių pristatymui į Neringą taikomas papildomas mokestis. Prieš pateikdami užsakymą susisiekite su mumis info@sandelys.com, telefonu 8 63946294 arba parašykite mums į facebook‘ą asmeninę žinutę.


Pristatymo laikas:

Prekės, kurios yra įmonės sandėlyje pristatomos per 3 - 7 darbo dienas.

Prekės, kurios yra užsakomosios pristatymo laikas nuo 2 iki 8 savaičių. Prie kiekvienos prekės aprašymo yra nurodyta, jeigu prekė yra užsakomoji.

 

  • Tapetai užsakomi tiesiai iš gamintojų ar oficialių tiekėjų. Dauguma prekių yra pristatomos per 14 d. arba trumpesnį terminą.

 

Dėmesio! Priimdami užsisakytas prekes būtinai patikrinkite siuntos būklę prieš pasirašydami važtaraštį ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos išorinės išvaizdos pažeidimus, būtinai pažymėkite tai važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente. Pasirašydami dokumentą be pastabų apie siuntos pakuotės pažeidimus, patvirtinate, kad prekės pristatytos tvarkingai. Tokiu atveju prarandate teisę grąžinti prekes, kurių pažeidimai buvo sąlygoti siuntos pakuotės pažeidimų.


PREKIŲ PRIĖMIMO TAISYKLĖS:

Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Jei jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais pirkėjo pateiktais duomenimis, pirkėjas neturi teisės reikšti pretenzijų pardavėjui dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

Priimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos ir prekių būklę bei pasirašykite siuntos perdavimo – priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo – priėmimo metu pastebėsite siuntos ir/ar prekių išorinės išvaizdos pažeidimus, prekių komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai siuntos perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant pervežimo atstovui, kuris pristatė Jums siuntą, surašykite laisvos formos siuntos ir/ar prekių pažeidimo/neatitikimo aktą. Klientui pasirašius važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista ir mes neprisiimame atsakomybės dėl:

• prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas;

• prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

Apie pastebėtus siuntos trūkumus, atsiradusius pervežimo metu, informuokite mus el. paštu.

Norėdami grąžinti prekę, informuokite mus el.paštu info@sandelys.com per 14 darbo dienų nuo siuntos gavimo.

*Išankstinio užsakymo prekės negrąžinamos. Atskirais atvejais galimas prekių pakeitimas.

*Pagal Mažmeninės prekybos taisyklių II skyriaus pirmą skirsnį negrąžinami: 17.21. baldus, patalynės reikmenis, šviestuvus (kodai pagal Kombinuotąją nomenklatūrą – 9401–9406).


Gavę Jūsų laišką dėl prekės grąžinimo, elektroniniu paštu atsiųsime Jums prekių grąžinimo aktą, kurį Jums reikės užpildyti ir atsiųsti mums el. paštu info@sandelys.com. Jei negausite prekių grąžinimo akto per 24 valandas, paskambinkite mums tel.: 863946294.

Pirkėjas grąžinamas prekes turi pristatyti sandelys.com adresu:

UAB "Interjero sandėlis"

Pramonės g. 2D

LT-72328, Tauragė

Lietuva

Siuntoje turi būti:

prekės (su etiketėmis ir originaliose pakuotėse),

garantinis talonas (jei jis buvo išduotas)

PREKĖS GRĄŽINIMO IŠVAIZDA:

Grąžinamas prekes supakuokite ir paruoškite siuntimui.

Prekės turi būti originalioje nepažeistoje pakuotėje (ant originalios pakuotės negalima rašyti adreso, apklijuoti lipnia juostele ar kitaip pažeisti originalios pakuotės išvaizdos).

Prekė turi būti pirkėjo nesugadinta.

Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).

Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

Grąžinant prekę reikia pateikti garantinį taloną (jei jis buvo išduotas) ir užpildytą grąžinimo aktą.

Grąžinamos prekės turi būti sudėtos į apsauginę (transportavimo) pakuotę (pvz. dėžutę ar apsauginį voką).

Gavę sugadintą pakuotę ar prekę, kuri neatitiks grąžinimo taisyklių reikalavimų, pinigai grąžinami nebus. Dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo tokiais atvejais, bus tariamasi individualiai. Pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautą prekę, nevertinami kaip esminiai prekės išvaizdos pakeitimai.

P.S. prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas, išskyrus tais atvejais kai prekė nekokybiška, tuomet grąžinimo išlaidas padengia pardavėjas.

SUGADINIMAS TRANSPORTUOJANT:

Nepaisant mūsų rūpestingumo ir kruopštumo, kartais prekė gali būti pažeista pervežimo metu. Šiuo atveju mes atlyginsime visus nuostolius. Tačiau, jei prekė yra sugadinama klientui ją grąžinant pardavėjui, už sugadinimą atsako klientas.

prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas;

prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

Būtume dėkingi, jei apie pastebėtus siuntos trūkumus, atsiradusius pervežimo metu, informuotumėte mus el. paštu.

NEGRĄŽINAMOS PREKĖS:

baldai, tekstilė, šviestuvai;

NETINKAMA PREKĖS KOKYBĖ

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė (prekė su gamykliniais defektais),sandelys.com įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus bei padengti grąžinimo išlaidas.

PINIGŲ GRĄŽINIMAS

Jei grąžinamos prekės atitinka grąžinimo taisyklių reikalavimus, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 7 darbo dienas nuo grąžinamos prekės gavimo. Jei Jūsų grąžintos prekės neatitinka grąžinimo taisyklių reikalavimų, pinigai grąžinami nebus.

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos, vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.